Třetí kolo 13. ročníku se uskutečnilo 13. února

VSETÍN – Třetí kolo XIII. ročníku regionální ligy starších žáků ve florbalu O pohár Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko, bylo v pondělí 13. února odehráno ve vsetínské sportovní hale Na Lapači. Do ligových bojů letos zasahuje osm družstev základních škol, a to nejen ze Vsetína ale také z Hošťálkové, Liptálu a z Karolinky. Ve třetím turnaji se nejlépe vedlo družstvu ze Základní školy Vsetín-Luh, které postupně porazilo Liptál 4:0, Masarykovo gymnázium 4:2 a Trávníky 3:2. Pouze Hošťálková s ním uhrála remízu 2:2. V tabulce si tak školáci ze vsetínského Luhu drží se šestadvaceti body první příčku. Na druhém místě jsou Trávníky, které tentokrát vyhrály nad gymnáziem vysoko 7:0, a s Liptálem remizovali 1:1. Mají dvaadvacet bodů, ale jeden zápas k dobru. Stejně tak 22 bodů, ovšem horší skóre, má třetí Hošťálková. Té se v pondělí dařilo v duelech s Karolinkou – 4:1, s Ohradou 2:1 a Sychrov porazila 3:1. Pořadatelem ligy je Centrum sportu při Základní škole Vsetín-Luh.